Plan lekcji on line od 14 września do odwołania - rok szkolny 2020/2021

PONIEDZIAŁEK

 

KLASA  II- edukacja wczesnoszkolna

 

 16.00-17.00- pani Dorota Kobylarska

 

KLASA V

 

16.00-16.45 – wiedza o Polsce- pani Ewa Sochacka

17.00-18.00 – język polski- pani Marta Czajczyńska

 

KLASA II LO

 

LO ( 4 letnia)        15.00- 15.45- wiedza o Polsce- pani Alina Mazańska

LO( obie klasy)     16.00-17.00- język polski- pani Marta Czajczyńska

LO( 3 letnia)         17.15-18.00- wiedza o Polsce- pani Alina Mazańska



KLASA III LO

 

15.00-15.45 – język polski – pani Marta Lazarowicz

16.00-16.45 – wiedza o Polsce – pani Alina Mazańska



WTOREK

 

KLASA III- edukacja wczesnoszkolna

 

16.00-17.00- pani Dorota Kobylarska

 

KLASA VI

 

16.00-16.45 – język polski- pani Marta Czajczyńska

17.00 – 17.45 – wiedza o Polsce – pani Ewa Sochacka

 

KLASA VII

 

15.00 – 15.45 – wiedza o Polsce – pani Ewa Sochacka

16.00 -16.45 – język polski – pani Marta Lazarowicz



KLASA I LO

 

15.00 – 15.45 – język polski – pani Marta Lazarowicz

16.00 – 16.45 – wiedza o Polsce – pani Ewa Sochacka




ŚRODA

 

KLASA I- edukacja wczesnoszkolna

 

16.00-17.00 – pani Dorota Kobylarska

 

KLASA IV

 

17.00-17.45 język polski- pani Marta Czajczyńska

18.00-18.45 wiedza o Polsce- pani Ewa Sochacka

 

KLASA VIII

 

16.00 – 16.45 – język polski – pani Marta Czajczyńska

17.00 – 17.45 – wiedza o Polsce – pani Ewa Sochacka



PIĄTEK

 

KLASA III LATINA- edukacja wczesnoszkolna

 

16.00 – 17.00 – pani Dorota Kobylarska






DYŻURY – KONSULTACJE ( dla rodziców i uczniów) na Skypie- indywidualnie z nauczycielem



MARTA CZAJCZYŃSKA- kierownik Szkoły Polskiej w OSTII

 

Środa      15.00- 15.45

 

                19.00-20.00      



MARTA CZAJCZYŃSKA- język polski

 

Poniedziałek  15.00-15.45-   klasa II LO

 

                       18.00- 18.45-  klasa V

 

Wtorek           17.00-17.45    klasa I LO

    

                       18.00-18.45    klasa VI

Środa              18.15- 19.00   klasa VIII



EWA  SOCHACKA- wiedza o Polsce

 

 Poniedziałek    15:00-15:30 – klasa V

 

                          17:00-17:30 – klasa VI

 

                          17:30-18:00 – klasa VII

 

  18:00-18:30 – klasa IV

 

Wtorek              18:00-18:30 – klasa VIII

 

Środa                 15:00-15:30 – klasa I LO



MARTA LAZAROWICZ- język polski



Poniedziałek         17.00- 17.45   klasa  III LO

 

Wtorek                  17.00- 17.45   klasa I LO

                              17.45- 18.30    klasa VII



ALINA MAZAŃSKA- wiedza o Polsce

 

Poniedziałek         18.15- 19.00   klasa   II LO

                              19.00-19.45    klasa  III LO

 

DOROTA KOBYLARSKA- edukacja wczesnoszkolna

 

Poniedziałek         17.00- 17.45

 

Wtorek                  17.00- 17.45

 

Środa                     17.00- 17.45

 

Piątek                    17.00- 17.45